Doi copii, de trei luni, respectiv de trei ani, au ajuns la spital după un accident produs la Urlați

Doi copii, de trei luni, respectiv de trei ani, au ajuns la spital după un accident produs la Urlați
Image
Image

Doi copii de trei luni, respectiv de 3 ani, au ajuns la spital în urma unui grav accident rutier produs în orașul Urlați, , pe strada Orzoaia de Jos. Cei doi minori și două persoane adulte se aflau într-o autoutilitară care a intrat într-un șanț, potrivit informațiilor furnizate de ISU Prahova.

Și cei doi adulți au fost transportați la spital, pentru a li se acorda îngrijiri medicale.